Maska antysmogowa

69,30 zł brutto
99,00 zł

W ostatnim czasie zanieczyszczenie powietrza jest bardzo wysokie. Aby zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę , a w szczególności dzieci przed wpływem toksycznych ,szkodliwych smolistych substancji warto zaopatrzyć się w maseczkę antysmogową.

Takie rozwiązanie nie zlikwiduje zanieczyszczeń, ale pozwoli nam bezpieczniej funkcjonować. Nasze maseczki idealnie przylegają do twarzy, dzięki temu bardzo dobrze filtrują powietrze. Sercem naszej maski jest wymienny filtr, chroni przed wdychaniem cząsteczek PM 10 i PM2.5, zatrzymuje przede wszystkim cząsteczki pyłu, kurzy, bakterii, spalin, dioksan furany, nasz 5 warstwowy filtr posiada również warstwę węgla aktywnego, który dodatkowo chroni przed zanieczyszczeniami gazowymi takimi jak tlenek azotu czy dwutlenek siarki. Filtry należy wymieniać po 36 godzinach użytkowania, a samą maskę należy wyprać. W komplecie z maską otrzymają Państwo dwa zapasowe filtry oraz stylowe etui do przechowywania maski.

Maska wykonana jest ze 100% bawełny, która jest przyjemna i delikatna w dotyku, występuje w kilkunastu oryginalnych wzorach. W lamówce ukryty jest metalowy nosek, który pozwala na dokładne uszczelnienie i dopasowanie maski do twarzy. Regulację długości dostosują Państwo dzięki gumce.

Maski dostępne są w dwóch rozmiarach dla dorosłych i dla dzieci ( uwaga dla dzieci od 4 roku życia)

Rozmiar